Witaj,

O nas

Nasz sklep został uruchomiony 10.10.2017. Powstaliśmy, żeby zostać największym, najlepszym i NAJTAŃSZYM sklepem z coinsami do CSGO 🙂 Podobnie jak Ty, znamy i lubimy ruletki CSGO. CSGOPolygon czy CSGAtse to podstawa, ale CSGOCrash oraz SkinsProjet.pl też nie są nam obce 🙂

Kiedyś sami kupowaliśmy coinsy w innych sklepach, ale zawsze coś nam nie pasowało. Brak automatycznej wysyłki, wysokie ceny, scam, niemiły support... dlatego teraz czas na TANIEcoinsy.pl! Nasz sklep jest w pełni legalną, polską firmą, nasze motto to: TANIO, SZYBKO, MIŁO, BEZPIECZNIE.

TANIO: Cena ma znaczenie, dlatego oferujemy najtańsze coinsy na rynku!

SZYBKO: Nikt nie lubi czekać, dlatego nasz sklep jest w pełni automatyczny. Działamy 24/7 a 98% zamówień jest realizowanych w ciągu 45 sekund.

MIŁO: Potrzebujesz naszej pomocy? Napisz do nas, chętnie Ci pomożemy 🙂

BEZPIECZNIE: Jesteśmy w pełni legalnym sklepem, sprawdź opinie naszych klientów!

Obecnie w naszej ofercie są 4 ruletki: CSGOPolygon, CSGOAtse, CSGOCrash oraz SkinsProject.pl. Jeżeli uważasz, że powinniśmy dodać kolejną ruletkę - daj nam znać! Nasz sklep jest w pełni automatyczny, dlatego nie musisz czekać na swoje coinsy. Kupujesz i w tym momencie BOT wysyła coinsy do Ciebie 🙂 98% zamówień jest realizowanych w ciągu 45 sekund. Zależy nam abyś mógł łatwo doładować swój Portfel, dlatego możesz skorzystać z PSC, SMS lub przelewu bankowego.

A teraz najlepsze 🙂 Dzięki naszemu Programowi Partnerskiemu możesz zarabiać razem z nami! Zaproś swoich znajomych/widzów/fanów i zarabiaj za każdym razem gdy oni kupią coinsy na naszej stronie. Za każdego nowego użytkownika dostaniesz 10/15/25 coinsów + nawet 30 coinsów za każde 1000 coinsów. To się opłaca! Jedynce co musisz zrobić to stworzyć swój kod polecający i wysłać do ludzi: STWÓRZ SWÓJ KOD POLECAJĄCY!

Bądź mądry i kupuj coinsy na TANIEcoinsy.pl 🙂